Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Opcje przeglądania

Produkty w linii Biofficina Toscana są: 

NATURALNE Przeczytaj dokładnie składniki!

CERTYFIKATY CJOBIECZNE Przestrzegają standardów ICEA w zakresie certyfikacji naturalnych ekologicznych kosmetyków organicznych. Oznacza to, że nie zawierają one PEG, parabenów, wazeliny, parafiny, SLS, SLES, silikonów lub sztucznych barwników.

TESTOWANE Bezpieczeństwo i skuteczność są gwarantowane przez badania kliniczne i dermatologiczne przeprowadzone przez Uniwersytet w Pawii. Są również poddawane testom niklu, a niektóre produkty są również testowane na chrom i kobalt, w celu ochrony konsumentów przed alergiami i nietolerancją

ZATWIERDZANIE BIODIZJI ZASTOSOWANEJ Zgodnie z wytycznymi Biodizionario.

WYKONANE z ekstraktów roślin uprawianych w Toskanii i wysokiej jakości składników toskańskich. Niektóre podstawowe, innowacyjne i opatentowane aktywne składniki pochodzą z Toskańskich surowców organicznych. Wykonane w lokalnych laboratoriach specjalizujących się w certyfikowanych ekologicznie kosmetykach organicznych przy użyciu certyfikowanego systemu zarządzania jakością UNI EN ISO 9001.

ORGANICZNE I BIODYNAMICZNE Wykonane z ekstraktów i jakości lokalnych składników z biodynamicznego rolnictwa ekologicznego, łącząc dbałość o normy organiczne z technikami rolniczymi, które szanują Ziemię, śledzą i wspierają jej naturalne procesy.

NATURALNIE ZAPACHOWE I ZMIENNE Ich zapachy pochodzą z 100% czystych olejków eterycznych lub certyfikowanych naturalnych esencji. Ponieważ są wykonane ze składników naturalnych, mogą zmieniać się wraz z upływem czasu z powodu cykli natury, które mogą powodować zmiany w kolorze lub zapachu między jedną partią produktu a następną. Jest to gwarancja ich naturalnej jakości, która wyróżnia nasze produkty, nasycając ich osobowością, świadcząc o ich naturze artystycznej. Oznacza to, że każdy produkt jest unikalny i nie jest zupełnie identyczny z innymi.

INNOWACYJNE preparaty są innowacyjne i opatrzone opatentowanymi aktywnymi składnikami, takimi jak Uviox®, wykonane ze świeżych skórek czerwonych winogron z winnic Siena's Chianti, wybranych spośród najbogatszych biofenoli z certyfikowanych
Rolnictwo ekologiczne i Oleox®, bioklimatyczne uprawy zielonych oliwek z Krety Senesi, które mają silne działanie przeciwutleniające. Uviox® i Oleox® mają działanie przeciwutleniające, ochronne i wykazują działanie przeciw wolnym rodnikom w synergistycznym działaniu dwóch ekstraktów w dokładnie uregulowanych proporcjach. Specjalna fuzja czerwonych jagód z wzgórz wokół Lukki wykorzystywana jest do stworzenia Rubiox®, jednego z naszych ekskluzywnych innowacyjnych składników aktywnych o działaniu przeciwutleniającym, uzupełniającym, ochronnym i wyważającym. Specjalna mieszanka organicznych Toskańskich olejów roślinnych (oliwa z oliwek, olej słonecznikowy, olej lniany i olej z winogron), do których zastosowano technologię enzymów, połączyła się tworząc Setol®, jeden z naszych wyłącznych opatentowanych roślinnych związków roślinnych z elastycznością i przeciwutleniaczem nieruchomości. Inne aktywne składniki to: Hydropom®, bioklimatyczne skorupy pomidorowe o wysokim stężeniu likopenu; Phytaluronat®, skuteczna naturalna alternatywa dla kolagenu i kwasu hialuronowego i kolagenu; Iricalmin, nawilżający biokompleks, który odbudowuje warstwę ochronną skóry; PoreAway, wykonana z mastyksu o działaniu oczyszczającym i regulującym łojotanie; Luminescyna® składnik wzmacniający promień; Pentawitryna o działaniu nawilżającym i łagodzącym; Alpaflor® Alp-sebum® z efektem regulującym i przeciwzapalnym.

NISKI WPŁYW ŚRODOWISKA W procesie produkcyjnym nie używamy rozpuszczalników petrochemicznych i przestrzegamy zasad
"Zielona chemia", a także, zamiast opakowań, zdecydowaliśmy się na mniej materiałów, odrzucić pudełka lub ulotki, a zamiast zwykłych etykiet, zamiast zwykłych etykiet, aby uniknąć tworzenia odpadów, po zakończeniu produktu. Nasze katalogi i wszystkie inne materiały informacyjne Są wykonane z certyfikowanego papieru FSC (Forest Stewardship Council), wykonanego z 100% włókien pochodzących z recyklingu, bielonych bez użycia chloru.

NIE TESTOWANE na zwierzętach ICEA-LAV poświadczony ze zgodnością z międzynarodową normą "Stop Animal Testing"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl